Gabinet Stomatologiczny

Lekarze

lek. dent. Marianna Obuchowicz
specjalista protetyki stomatologicznej

Jestem absolwentką Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Staż podyplomowy odbyłam w Centrum Stomatologii MSWiA w Łodzi. Po zakończeniu stażu przez kilka lat pracowałam w Poradni Protetyki Stomatologicznej Instytutu Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2016 roku uzyskałam tytuł specjalisty protetyki stomatologicznej.
Od momentu zetknięcia się ze stomatologią nieustannie poszerzam swoją wiedzę na licznych szkoleniach, kursach i warsztatach. Jestem autorką kilku publikacji zamieszczonych w polskich czasopismach stomatologicznych. Należę do Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.
Specjalizuję się w stomatologii estetycznej, protetyce i leczeniu endodontycznym. Chętnie leczę najmniejszych Pacjentów.

lek. dent. Żanetta Daab-Drab
specjalista stomatologii ogólnej

Studia ukończyłam na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Akademii Medycznej w Łodzi. Następnie uzyskałam specjalizację ze stomatologii ogólnej. Cały czas doskonalę swoje umiejętności zawodowe na kursach i szkoleniach potwierdzonych certyfikatami.
Dbam o zdrowie jamy ustnej pacjentów kompleksowo planując leczenie stomatologiczne począwszy od profilaktyki, zdrowia zębów i dziąseł po rehabilitację protetyczną.

Gwarantujemy odpowiedzialną opiekę nad Pacjentem i przyjazną atmosferę w czasie wizyt.

  • Meta

Marianna Obuchowicz
lekarz dentysta
specjalista protetyki
tel. 698 331 219

Żanetta Daab-Drab

lekarz dentysta
specjalista stomatologii ogólnej
tel. 660 244 508

ul. Przełajowa 22A lok. 4A
94-044 Łódź
os. Retkinia